HC KOZUBOVÁ

Sezóna 2018/2019

Program Listopad 2018


17.11. sobota 08:45 - zápas 1.kolo BAHL - Pantery, Český Těšín, 2CDA
18.11. neděle 20:15 - trénink PL, 1BCD
20.11. úterý 21:30 - zápas 11.kolo BAHL - Monsters, Český Těšín, 1ABC
25.11. neděle 20:15 - trénink PL, 2CDA
29.11. čtvrtek 20:15 - zápas 12.kolo BAHL - Mosty, Český Těšín, 2ABC

 

Zápas BAHL - 10.kolo 15.11.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Pantery 7:4

1. Lisztwan (Zachara, Haratyk), 4. Lisztwan (Haratyk), 9. Zachara (Di-Giusto, Jurosz), 12. Plucnar (Jurosz)
12. Motyka (Szmek), 16. Blahut (Lisztwan), 35. Haratyk (Lisztwan)

Zásahy: 21:31

G: Ligocki, Adamiš

O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Motyka, Worek - Plucnar, Jurosz, Martynek - Mechel

Zápas BAHL - 9.kolo 8.11.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Střítež 4:5 SN

6. Kostka (Pszczolka), 15. Kostka, 36. Blahut, 45. Zachara (Pszczolka, Lisztwan) 

Zásahy: 35:20

G: Ligocki, Adamiš

O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Motyka - Plucnar, Heczko, Martynek - Kostka, Jurosz, Mechel - Krupka

Zápas BAHL - 8.kolo 1.11.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Nebory B 2:0

25. Martynek (Fajkoš), 33. Blahut

Zásahy: 20:30

G: Ligocki, Adamiš

O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Szotkowski T. - Di-Giusto, Heczko, Worek - Plucnar, Jurosz, Mechel - Martynek, Motyka, Haratyk

Zápas BAHL - 7.kolo 23.10.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Hrádek 4:3 SN

10. Zachara (Lisztwan), 24. Haratyk (Lisztwan, Blahut), 37. Zachara (Mechel, Di-Giusto), SN. Lisztwan

Zásahy: 29:21

G: Ligocki

O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Motyka, Worek - Plucnar, Jurosz, Mechel 

Zápas BAHL - 6.kolo 18.10.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators 4:1

20. Blahut (Lisztwan, Szmek), 29. Lisztwan (Szmek), 36. Fajkoš (Worek), 37. Jurosz (Szotkowski, Motyka)

Zásahy: 19:20

G: Ligocki

O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Motyka, Worek - Szotkowski, Jurosz, Mechel - Motyka

Zápas BAHL - 5.kolo 9.10.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Buldogs 3:0

18. Szmek, 39. Haratyk (Lisztwan), 42. Pszczolka

Zásahy: 13:27

G: Ligocki
O: Pszczolka, Zachara - Szmek, Di-Giusto - Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Plucnar, Motyka, Worek - Fajkoš, Jurosz, Mechel 

Sezóna 2017/2018


Finále BAHL

Zápas BAHL - Finále č.5. 29.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Hrádek  0:5,  Kozubov se stává vicemistrem  BAHL sezóny 2017/2018



Semifinále BAHL

Zápas BAHL - Semifinále č.5. 22.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators Třinec  4.1, stav série 3:2, Kozubov postupuje do finále BAHL

15. Kostka (Szmek), 26. Kostka (Cienciala), 35. Worek (Cienciala), 45. Kostka

Zásahy: 25:17

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Di-Giusto, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Kostka, Cienciala, Szotkowski - Plucnar, Jurosz, Worek - Mechel, Martynek, Fajkoš



Zápas BAHL - Semifinále č.4. 20.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators Třinec  3:8 , stav série 2:2

9. Kostka (Cienciala), 15. Lisztwan (Szmek), 45. Lisztwan (Worek)

Zásahy: 31:21

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Di-Giusto, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Kostka, Cienciala, Plucnar - Mechel, Martynek Jurosz, Fajkoš



Zápas BAHL - Semifinále č.3. 15.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators Třinec  4:3 SN, stav série 2:1

4. Haratyk, 17. Lisztwan, 23. Cienciala (Haratyk), 46. Pszczolka

Zásahy: 24:27

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Di-Giusto, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Kostka, Cienciala, Plucnar - Martynek Jurosz, Fajkoš



Zápas BAHL - Semifinále č.2. 13.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators Třinec  3:2 SN, stav série 1:1

28: Haratyk (Zachara), 29. Haratyk (Di-Giusto), SN. Haratyk

Zásahy: 15:19

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Di-Giusto, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Kostka, Cienciala, Worek - Mechel, Jurosz, Plucnar -  Martynek



Zápas BAHL - Semifinále č.1. 8.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - HC Imperators Třinec  2:3 SN, stav série 0:1

13. Blahut (Lisztwan), 29. Haratyk (Pszczolka)

Zásahy: 23:19

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Di-Giusto, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Szotkowski, Cienciala, Worek - Mechel, Martynek, Plucnar -  Jurosz, Kostka




Čtvrtfinále BAHL 2018

Zápas BAHL - Čtvrtfinále č.4. 6.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - Nebory 3:2SN, stav série 3:1, konec série, postup do semifinále

28. Martynek (Zachara), 29. Pszczolka (Worek), SN. Lisztwan

Zásahy: 29:16

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Di-Giusto, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Szotkowski, Cienciala, Worek - Mechel, Martynek, Plucnar -  Jurosz



Zápas BAHL - Čtvrtfinále č.3. 1.3.2018 Český Těšín

HC Kozubová - Nebory 6:4, stav série 2:1

13. Szotkowski (Cienciala), 23. Cienciala (Szotkowski), 24. Haratyk (Lisztwan), 30. Cienciala (Worek), 31. Blahut (Lisztwan), 42. Szotkowski (Worek)

Zásahy: 26:17

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Di-Giusto
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Szotkowski, Cienciala, Worek - Mechel, Martynek, Plucnar -  Jurosz


Zápas BAHL - Čtvrtfinále č.2. 22.2.2018 Český Těšín

HC Kozubová - Nebory 4:1, stav série 1:1

26. Cienciala (Haratyk), 32. Cienciala, 42. Worek (Cienciala), 45. Lisztwan

Zásahy: 13:23

G: Ligocki, Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Di-Giusto, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Szotkowski, Cienciala, Plucnar - Mechel, Martynek, Worek -  Jurosz


Zápas BAHL - Čtvrtfinále č.1. 15.2.2018 Český Těšín

HC Kozubová - Nebory 1:4, stav série 0:1

5. Szmek

Zásahy: 24:19

G: Ligocki, Haratyk
O: Szmek, Zachara, Fajkoš, Di-Giusto
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Mechel, Jurosz, Worek -  Martynek


Konec základní části

HC Kozubová skončila po základní části BAHL na 2. místě

Ve čtvrtfinále narazíme stejně jako loni na tým NEBORY B

Tabulka po základní části sezóny 2017/2018

1. Monsters 18 12 2 1 3 88:51 41
2. HC Kozubová 18 11 0 3 4 46:42 36
3. HC Torpedo Havířov 18 9 4 0 5 71:48 35
4. HC Buldogs Hradiště 18 10 0 1 7 75:53 31
5. HC Imperators Třinec 18 9 1 2 6 60:50 31
6. HC Hrádek 18 8 0 3 7 64:63 27
7. HC Nebory B 18 6 2 1 9 49:55 23
8. HC Technici Střítež 18 5 2 1 10 56:64 20
9. CJTH Czarne Pantery 18 3 3 1 11 48:91 16
10. HC Dynamo Mosty 18 3 0 1 14 41:81 10



Zápas BAHL - 18.kolo 23.1.2018, Český Těšín

HC Kozubová - Hrádek 5:4

2. Pszczolka, 12. Martynek (Lisztwan), 13. Jurosz, 27. Lisztwan (Zachara), 40. Haratyk (Lisztwan)

Zásahy: 25:33

G: Haratyk/Ligocki

O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Martynek, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Jurosz, Worek


Zápas BAHL - 17.kolo 18.1.2018, Český Těšín

HC Kozubová - Buldogs 2:1

18. Blahut, 20. Haratyk (Lisztwan)

Zásahy: 23:24

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Worek -  Jurosz, Martynek, Mechel



 
Zápas BAHL - 16.kolo11.1.2018, Český Těšín

HC Kozubová - Mosty 6:2

10. M. Lisztwan (D. Haratyk), 15. R. Martynek (L. Mechel), 22. R. Cienciala (M. Worek), 24. P. Szmek (T. Fajkoš), 
30. M. Lisztwan (M. Blahut), 40. M. Lisztwan (M. Blahut)


Zásahy: 21:34

G: Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Worek -  Jurosz, Martynek, Mechel


Zápas BAHL - 15.kolo 2.1.2018, Český Těšín

HC Kozubová - Torpedo 1:2SN

17. Blahut (Haratyk)

Zásahy: 18:21

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Szotkowski T., Mechel - Jurosz, Martynek, Mechel

Zápas BAHL - 14.kolo 19.12.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Imperators 1:2

41: Haratyk (Blahut)

Zásahy: 21:17

G: Haratyk
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Mechel - Jurosz, Martynek


Zápas BAHL - 12.kolo 7.12.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Nebory 3:4

21. M. Lisztwan , 22. L. Mechel (R. Martynek), 38. L. Mechel (M. Di-Giusto)

Zásahy: 34:20

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Worek - Mechel, Jurosz, Martynek


Zápas BAHL - 12.kolo 7.12.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Střítež 3:2

9. M. Blahut (M. Lisztwan), 4. M. Blahut (M. Lisztwan), 39. M. Lisztwan

Zásahy: 20:13

G: Ligocki
O: Pszczolka, Di-Giusto, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Mechel, Cienciala, Jurosz - Martynek


Zápas BAHL - 11.kolo 28.11.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Pantery 0:5

Zásahy: 20:19

G: Ligocki
O: Pszczolka, Di-Giusto, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Mechel, Cienciala, Jurosz - Martynek



Zápas BAHL - 10.kolo 21.11.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Monsters 3:2

4. Zachara, 6. Jurosz (Szmek), 25. Pszczolka (Blahut)

Zásahy: 20:19

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek, Zachara, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Heczko, Worek - Martynek, Cienciala,  Jurosz

Zápas BAHL - 9.kolo 14.11.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Hrádek 3:1

12. Blahut, 29. Di-Giusto (Szmek), 42. Di-Gisuto (Lisztwan)

Zásahy: 19:19

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Heczko, Worek - Mechel, Cienciala,  Jurosz


Zápas BAHL - 8.kolo 7.11.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Buldogs 2:1

1. Blahut (Haratyk), 36. Szmek P.

Zásahy: 22:26

G: Haratyk
O: Pszczolka, Szmek - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Heczko, Worek - Mechel, Cienciala,  Jurosz


Zápas BAHL - 7.kolo 2.11.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Dynamo Mosty 4:0

4. Szmek (Pszczolka), 22. Cienciala (Mechel), 29. Blahut (Lisztwan), 41. Haratyk (Heczko)

Zásahy: 22:26

G: Haratyk
O: Pszczolka, Szmek - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk -Martynek, Heczko, Worek - Mechel, Cienciala, Jurosz -Kostka

 
Zápas BAHL - 6.kolo 24.10.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Torpedo Havířov 1:8

43. Lisztwan

Zásahy: 22:18

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Worek - Mechel, Kostka,  Jurosz

 
Zápas BAHL - 5.kolo 17.10.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Imperators 0:4

Zásahy: 20:16

G: Ligocki

O: Pszczolka, Zachara - Fajkoš, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Cienciala, Worek - Mechel,  Jurosz

Zápas BAHL - 4.kolo 10.10.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Nebory B 3:1

3. Jurosz (Mechel), 13. Blahut (Lisztwan), 15. Lisztwan (Haratyk)

Zásahy: 13:16

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek P. - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Heczko, Worek - Mechel, Cienciala, Jurosz

Zápas BAHL - 3.kolo 3.10.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Technici Střítež 2:3 SN

33. Haratyk (Heczko), 44. Blahut

Zásahy: 19:18

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek P. - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Heczko, Haratyk - Di-Giusto, Worek, Mechel, Jurosz


Zápas BAHL - 2.kolo 28.9.2017, Český Těšín

HC Kozubová - Czarne Pantery 4:0

9. Szmek, 25. Di-Giusto (Worek), 36. Haratyk (Lisztwan), 43. Szmek

Zásahy: 10:17

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek P. - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Worek, Mechel, Jurosz


Zápas BAHL - 1.kolo 19.9.2017, Český Těšín

HC Kozubová - HC Monsters Ostrava 3:0

20. Blahut (Lisztwan), 26. P. Szmek, 36. Di-Giusto (Haratyk) 

Zásahy: 23:28

G: Ligocki
O: Pszczolka, Szmek P. - Fajkoš, Zachara
U: Blahut, Lisztwan, Haratyk - Di-Giusto, Worek, Mechel





 Sezóna 2016/2017

Sezóna BAHL je u konce. Kozubová ve čtvrtfinále podlehla týmu Nebor 1:4,

3:2SN, 3:4SN, 1:2SN, v sérii celkově  1:3 na zápasy a končítak v BAHL

na celkovém 5.-7. místě. 

Šlo o velice vyrovnanou sérii, kde zápasy končily zpravidla až na nájezdy. Co Nebory uhrály souhrou, to Kozubová dorovnala aktivitou a obětavostí. Nájezdy jsou již o psychické pohodě a štěstí, proto v sérii vyhrál o něco štastnější tým. Celkově je třeba ještě zdůraznit, že zápasy byly velmi férové s málo vyloučeným a  když už bylo vyloučení tak bez sprostých faulů. Soupeři blahopřejeme k postupu.
Kozubová tak končí na 5.-7. celkovém místě. Soutěž BAHL opět velmi vyrovnaná, o finálový den bojuje 8 z 10 mužstev, takžeje  třeba být celou sezónu ve střehu a sbírat každý bodík. Je to však sport, kde mže porazit každý každého, proto veříme, že v některé z dalších sezón budeme připraveni lépe.

Zápas 23- 2.3.2017 - BAHL CT4

 HC Kozubová - HC Nebory B 1:2SN, stav série 1:3, postupují Nebory

4. Blahut (Haratyk)

 Zásahy: 17:23

G: Ligocki
O: Pszczolka, Worek - Szmek, Janota (Fajkoš)
U: Cienciala, Heczko, Turoň - Blahut, Kostka, Haratyk - Mechel, Jurosz, Plucnar


Zápas 22- 23.2.2017 - BAHL CT3

 HC Kozubová - HC Nebory B 3:4 SN, stav série 1:2

27. a 30. Pszczolka, 30. Kostka (Heczko)

 Zásahy: 16:16

G: Ligocki
O: Pszczolka, Worek, Janota, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Kostka, Heczko, Szotkowski - Turoň, Jurosz, Haratyk

Zápas 21- 16.2.2017 - BAHL CT2

 HC Kozubová - HC Nebory B 3:2 SN, stav série 1:1

6. Szmek (Kostka), 40. Blahut (Lisztwan), SN Pszczolka

 Zásahy: 24:20

G: Ligocki
O: Pszczolka, Di-Giusto - Szmek, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Szotkowski, Heczko, Cienciala - Mechel, Turoň, Jurosz - Haratyk 


Zápas 20- 9.2.2017 - BAHL CT1

 HC Kozubová - HC Nebory B 1:4, stav série 0:1

42. Lisztwan (Szmek)

 Zásahy: 26:18

G: Ligocki
O: Pszczolka, Di-Giusto - Janota, Szmek (Fajkoš)
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Plucnar - Mechel, Jurosz, Haratyk


Zápas 19- 24.1.2017 - BAHL 18.kolo ZC

 HC Kozubová - HC Buldogs 1:0

19. Blahut (Heczko D.)

 Zásahy:

14:24

 Sestava HCK:

 G: Ligocki (Řezáč)

O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Cienciala
U: Bahut, Lisztwan, Szmek - Worek,  Heczko, Plucnar - Mechel, Haratyk

 

Zápas 18- 19.1.2017 - BAHL 17.kolo ZC

 HC Kozubová - HC Střítež 5:1

1. Kostka (Lisztwan), 5. Mechel (Cienciala), 8. Lisztwan (Kostka), 18. Szmek (Worek), 35. Worek

 Zásahy: 

10:27

 Sestava HCK:

 G: Ligocki (Řezáč)
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Bahut, Lisztwan, Kostka - Worek, Turoň, Szmek D. - Mechel, Cienciala, Sikora D.

 

Zápas 17- 8.1.2017 - BAHL 16.kolo ZC

HC Kozubová - HC Nebory B 0:6

Zásahy: 23:17

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Bahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Plucnar - Mechel, Jurosz, Szmek- Sikora D.l


Zápas 16- 3.1.2017 - BAHL 15.kolo ZC

HC Kozubová - HC Torpedo 3:2 SN

8. Szmek D. (Plucnar), 19. Blahut (Cienciala)

Zásahy: 20:24

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Worek
U: Bahut, Lisztwan, Cienciala - Kostka, Turoň, Plucnar - Szmek D., Heczko, Jurosz - Mechel


Zápas 15- 20.12.2016 - BAHL 14.kolo ZC

HC Kozubová - HC Imperators 1:3 

2. Szmek D.

Zásahy: 25:19

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Karch, Lisztwan, Blahut - Worek, Turoň, Szmek D.- Mechel, Cienciala, Jurosz

 Zápas 14- 15.12.2016 - BAHL 13.kolo ZC

HC Kozubová - HC Mosty 1:2 SN

41.Turoň (Heczko D.)

Zásahy: 

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Cienciala, Lisztwan, Szmek D. - Worek, Turoň, Sikora D., - Mechel, Heczko,  Jurosz



Zápas 13- 8.12.2016 - BAHL 12.kolo ZC

HC Kozubová - HC Pantery 3:1

29. Szmek D., 31. Blahut (Lisztwan), 45. Lisztwan (Worek)

Zásahy: 21:21

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Szmek D. - Worek, Turoň, Plucnar - Mechel, Jurosz, Sikora D.

Zápas12- 1.12.2016 - BAHL 11.kolo ZC

HC Kozubová - HC Hrádek 6:1

6. Worek (Janota), 15. Lisztwan (Di-Giusto), 22. Worek (Heczko D., 34. BLahut (Lisztwan), 42. Heczko D. (Fajkoš), 43. Blahut (Szmek P.)

Zásahy: 19:23

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Szmek D. - Worek, Heczko, Plucnar - Jurosz,  Turoň, Kostka - Mechel, Cienciala, Sikora D.

Zápas 11- 24.11.2016 - BAHL 10.kolo ZC

HC Kozubová - HC Monsters 2:8

1. Cienciala, 11. Heczko D.

Zásahy: 22:33

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Szmek, Janota
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Heczko, Plucnar - Turoň, Plucnar, Jurosz - Sikora D.

 

Zápas 10.- 17.11.2016 - BAHL 9.kolo ZC

HC Kozubová - HC Buldosgs 2:1 SN

23: Pszczolka (Blahut), SN. Szmek P.

Zásahy: 24:18

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Fajkoš, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Heczko, Plucnar - Turoň, Plucnar, Kostka - Jurosz, Haratyk, Sikora D.

Zápas 9- 10.11.2016 - BAHL 8.kolo ZC

HC Kozubová - HC Technici Strítež 2:1

1. Cienciala (Lisztwan), 21. Pszczolka (Lisztwan)

Zásahy: 14:22

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Janota, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Plucnar - Haratyk, Fajkoš, Mechel



Zápas 8- 2.11.2016 - BAHL 7.kolo ZC

HC Kozubová - HC Nebory B 3:4SN

16. Lisztwan (Cienciala), 34. Heczko (Turoň), 36. Heczko (Turoň)

Zásahy: 25:27

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Di-Giusto, Pszczolka - Janota, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Sikora D., Heczko, Turoň - Jurosz, Fajkoš

Zápas 7- 25.10.2016 - BAHL 6.kolo ZC

HC Kozubová - HC Torpedo 1:0 SN

SN. Worek

Zásahy: 25:20

Sestava HCK:

G: Ligocki (Haratyk)
O: Di-Giusto, Pszczolka - Janota, Szmek - Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Haratyk, Heczko, Worek - Turoň, Jurosz, MEchel - Sikora D.

Zápas 6- 18.10.2016 - BAHL 5.kolo ZC

HC Kozubová - HC Imperators 1:5

38. Blahut

Zásahy: 24:20

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Worek, Pszczolka - Szmek P., Di-Giusto, Fajkoš
U: Blahut, Janota, Mechel - Cienciala, Szmek, Turoň - Haratyk


Zápas 5- 11.10.2016 - BAHL 4.kolo ZC

HC Kozubová - HC Mosty 0:1

Zásahy: 20:35

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Worek, Pszczolka - Szmek P., Di-Giusto, Fajkoš
U: Janota, Lisztwan, BLahut - Cienciala, Heczko, Jurosz - Haratyk, Szmek D., Sikora D. 



Zápas 4- 4.10.2016 - BAHL 3.kolo ZC

HC Kozubová - HC Pantery 4:3

4. CIENCIALA Robert , 25. BLAHUT Martin , 33. JANOTA Petr ,  43. TUROŇ Rostislav 

Zásahy: 21:33

Sestava HCK:

G: Řezáč/Ligocki
O: Fajkoš, Szmek - Di-Giusto, Pszczolka - Worek
U: Mechel, Lisztwan, BLahut - Turoň, Heczko, Cienciala - Szmek D., Haratyk



Zápas 3- 29.9.2016 - BAHL 2.kolo ZC

HC Kozubová - HC Hrádek 0:1

Zásahy:

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Di-Giusto, Pszczolka - Szmek P., Fajkoš
U: Mechel, Lisztwan, BLahut - Turoň, Heczko, Cienciala - Szmek D., Sikora D. 

 

Zápas 2- 20.9.2016 - BAHL 1.kolo ZC

HC Kozubová - HC Monsters Ostrava 3:2SN

10. Jurosz (Di-Giusto), 44. Lisztwan (Turoň), SN Worek

Zásahy: 40:25

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Fajkoš - Worek, Janota
U: Mechel, Lisztwan, BLahut - Turoň, Szmek, Jurosz - Haratyk

Zápas 1 - 18.9.2016 přátelák velká WA

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 8:1

__________________________________________________ 


Předkolo playoff BAHL 2016

HC Kozubová - HC Buldogs 0:5, 2:5, 1:2, stav série 0:3, postupují Buldogs

 Kozubová do čtvrtfinále nepostupuje a sezónu BAHL končí na celkovém 9. místě

 

Zápas 19- 22.1.2016 - BAHL 18.kolo ZC

HC Kozubová - HC Střítež 8:2

9. MECHEL Luboš (JANOTA Petr), 11. JANOTA Petr (PSZCZOLKA Robert), 18. PSZCZOLKA Robert (SZMEK Piotr), 29. LISZTWAN Martin (SZMEK Piotr), 30. JANOTA Petr (PSZCZOLKA Robert), 33. JANOTA Petr (CIENCIALA Robert), 38. PSZCZOLKA Robert (JANOTA Petr), 43. LISZTWAN Martin (MECHEL Luboš)

Zásahy: 18:34

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Worek
U: Mechel, Lisztwan, Turoň - Cienciala, Janota, Pszczolka - Jurosz



Zápas 18- 12.1.2016 - BAHL 17.kolo ZC

HC Kozubová - HC Monsters 2:4

3. LISZTWAN Martin (TUROŇ Rostislav), 41. HECZKO Daniel (LISZTWAN Martin)

Zásahy: 16:24

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Pszczolka -  Janota, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Turoň - Kostka, Heczko, Cienciala - Mechel, Plucnar,Jurosz



Zápas 17- 7.1.2016 - BAHL 16.kolo ZC

HC Kozubová - HC Nebory B 4:1

13. PSZCZOLKA Robert (CIENCIALA Robert), 17. HECZKO Daniel ( ), 21. PLUCNAR Tomáš ( ), 41. PLUCNAR Tomáš (CIENCIALA Robert)

Zásahy: 16:14

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Pszczolka - Worek, Szmek - Janota, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Turoň - Kostka, Heczko, Cienciala - Mechel, Plucnar,Jurosz

 

Zápas 16- 15.12.2015 - BAHL 15.kolo ZC

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 2:1

10. LISZTWAN (Janota), 27. LISZTWAN (Mechel)

Zásahy: 18:24

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Pszczolka - Worek, Szmek
U: Mechel, Lisztwan, Janota - Turoň, Cienciala, Jurosz

 Zápas 15- 10.12.2015 - BAHL 14.kolo ZC

HC Kozubová - HC Torpedo Havířov 1:5

18. PSZCZOLKA (Worek)

Zásahy: 25:24

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Janota Szmek
U: Worek, Lisztwan, Heczko - Jurosz, Turoň, Cienciala, Mechel



Zápas 14- 3.12.2015 - BAHL 13.kolo ZC

HC Kozubová - HC Buldogs 3:2

4. SZMEK Piotr (JANOTA Petr), 17. WOREK Marian ( ), 22. CIENCIALA Robert (BLAHUT Martin)

Zásahy: 17:24

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Fajkoš, Janota - Pszczolka, Szmek
U: Mechel, Lisztwan, Blahut - Turoň, Plucnar, Cienciala - Worek, Heczko, Jurosz

 

Zápas 13- 26.11.2015 - BAHL 12.kolo ZC

HC Kozubová - HC Imperators Třinec 3:2

15. PSZCZOLKA Robert (CIENCIALA Robert), 30. TUROŇ Rostislav (PSZCZOLKA Robert), 37. LISZTWAN Martin (TUROŇ Rostislav)

Zásahy: 21:17

Sestava HCK:

G: Haratyk/Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Pczczolka, Worek
U: Mechel, Lisztwan, Pszczolka - Turoň, Heczko, Cineciala - Mechel, Jurosz



Zápas 12- 17.11.2015 - BAHL 11.kolo ZC

HC Kozubová - HC Hrádek 2:4

14. LISZTWAN Martin (BLAHUT Martin), 38. LISZTWAN Martin (BLAHUT Martin )

Zásahy: 19:21

Sestava HCK:

G: Haratyk/Ligocki
O: Di-Giusto, Cienciala - Pczczolka, Worek
U: Mechel, Lisztwan, Blahut - Jurosz, Heczko, Turoň

Zápas 11- 10.11.2015 - BAHL 10.kolo ZC

HC Kozubová - HC Pantery 4:2

14. LISZTWAN Martin (MECHEL Luboš), 17. PSZCZOLKA Robert (LISZTWAN Martin), 30. LISZTWAN Martin ( ), 45. WOREK Marian (PSZCZOLKA Robert)

Zásahy: 18:12

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Szmek -  Janota Fajkoš
U: Mechel, Lisztwan, Pszczolka - Jurosz, Cienciala, Turoň - Worek

Zápas 10- 5.11.2015 - BAHL 9.kolo ZC

HC Kozubová - HC Střítež 3:5

 8. CIENCIALA Robert (WOREK Marian), 22. LISZTWAN Martin (BLAHUT Martin), 36. LISZTWAN Martin ( )

Zásahy: 18:12

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Janota Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Mechel, - Martynek, Cienciala, Turoň - Jurosz, Worek

Zápas 9- 27.10.2015 - BAHL 8.kolo ZC

HC Kozubová - HC Monsters 2:4

16. DI-GIUSTO Martin (HECZKO Daniel), 21. HECZKO Daniel (JUROSZ Martin)

Zásahy: 17:27

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Szmek, Di-Giusto - Janota Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Jurosz - Martynek, Cienciala, Turoň - Worek, Heczko, Jurosz

 

Zápas 8 - 13.10.2015 - BAHL 6.kolo ZC

HC Kozubová - HC Nebory 4:5

10. JUROSZ Martin (BLAHUT Martin), 12. TUROŇ Rostislav (CIENCIALA Robert), 22. WOREK Marian (CIENCIALA Robert), 30. BLAHUT Martin (KARCH David)

Zásahy: 17:14

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Szmek, Di-Giusto - Janota Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Martynek - Mechel, Jurosz, Krupka

 

Zápas 7 - 13.10.2015 - BAHL 6.kolo ZC

HC Kozubová - HC Mosty 3:2

13. DI-GIUSTO Martin (LISZTWAN Martin), 30. BLAHUT Martin (FAJKOŠ Tomáš), 34. MECHEL Luboš (KOSTKA Libor)

Zásahy: 14:20

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Szmek, Di-Giusto - Janota Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Martynek - Mechel, Jurosz, Krupka

 

Zápas 6 - 8.10.2015 - BAHL 5.kolo ZC

HC Kozubová - HC Torpedo 3:5

14. Cienciala (Blahut), 32. Martnyek (Cienciala), 34. Blahut (Pszczolka)

Zásahy: 17:23

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Szmek, Di-Giusto - Janota Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Turoň, Martynek - Mechel, Jurosz, Krupka



Zápas 5 - 29.9.2015 - BAHL 4.kolo ZC

HC Kozubová - HC Buldogs 3:4

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Szmek, Di-Giusto - Pszczolka
U: Kostka, Lisztwan, Cienciala - Worek, Martnyek, Turoň - Mechel, Fajkoš, Jurosz


Zápas 4 - 24.9.2015 - BAHL 3.kolo ZC

HC Kozubová - HC Imperators 1:3

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Szmek, Di-Giusto - Fajkoš, Janota - Pszczolka
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Worek, Heczko, Jurosz - Mechel, Martynek, Turoň

Zápas 3 - 20.9.2015 - BAHL 2.kolo ZC

HC Kozubová - HC Hrádek 2:4

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Szmek, Di-Giusto - Fajkoš, Janota
U: Blahut, Cienciala, Worek - Mechel, Martynek, Jurosz


Zápas 2 - 12.9.2015 - BAHL 1.kolo ZC

HC Kozubová - HC Czarne Pantery 8:0

1. Cienciala (Blahut), 4. Blahut, 5. Szmek (Lisztwan), 25.Martynek (Blahut), 31. Blahut (Heczko), 41. Martynek (Mechel), 42. Heczko (Blahut), 43. Lisztwan

Zásahy: 25:22

Sestava HCK:
G: Ligocki
O: Szmek, Fajkoš-Janota, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Martynek, Heczko, Krupka - Mechel, Jurosz


Zápas 1 - 30.8.2015 - příprava

HC Kozubová - HC Imperators 7:4

Martynek 2, Worek 2, Cienciala, Turoň, Lisztwan

Sestava HCK:

G: Lasota
O: Szmek, Fajkoš-Janota, Worek
U: Blahut, Lisztwan, Cienciala - Martynek, Heczko, Jurosz - Krupka, Turoň, Mechel



Sezóna 2014/2015

 

HC Kozubová vicemistrem BAHL 2014/2015

Tým Hc Kozubová ve finálovém zápase, nestačil na tým Hrádku a prohrál 0:4. HC Kozubová v sezóně hrála celkem 25 zápasů, z toho v 21 případech zvítězila, v základní části prohrála pouze tři zápasy. Do playoff šla z prvního místa. Ve čtvrtfinále vyhrála nad Stříteží 3:0 na zápasy. V semifinále udolala Monsters také 3:0 na zápasy. K titulu stačila jedna výhra, která nakonec nepřišla. Kozubová poslední zápas nevyhrála. I přes finálovou porážku šlo o nádherný zážitek. V noé třinecké WERK aréně přišlo přes tisíc diváků, kteří se bavili a fandili oběma finalistům. 
"Do finále byla dlouhá cesta a ikdyž jsme titul neurvali, jsme se sezónou spokojeni. Máme dobrý tým, který může útočit v další sezóně na nejvyšší příčky. Ovšem v současné konkurenci BAHL je každá medaile úspěchem."  řekl trenér HC Kozubová Libor Szotkowski.

Zápas 22 - 28.3.2015 - BAHL Playoff 2015 - finále

HC Kozubová - HC Hrádek 0:4, Kozubová bere stříbro

Zásahy brankářů 18:21

Sestava HCK:

G: Ligocki/Haratyk
O: Di-Giusto, Pszczolka - Szmek  Janota
U: Blahut, Lisztwan, Szotkowski - Martynek, Heczko, Jurosz - Kostka, Fajkoš, Mechel

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

 

Sezóna 2014/2015

Plán březen 2015: 

15.3. neděle 08:00-9:30 trénink Cieszyn
22.3. neděle 08:00-9:30 trénink Cieszyn
27.3. pátek  19:00 FINÁLE BAHL 2015 
29.3. neděle 08:00-9:30 bruslení s fanoušky, zakončení sezóny na ledě - Cieszyn


!!! KOZUBOVÁ postupuje do finále BAHL 2015 !!!

Zápas 21 - 5.3.2015 - BAHL Playoff 2015 - semifinále 3.

HC Kozubová - HC Monsters 5:4 (0:1, 3:2, 2:1), stav série 3:0, Kozubová postupuje do finále

Branky:

16., 27., 36. a 41. Lisztwan (na první Di-Giusto, druhou Szmek, čtvrtou Szotkowski), 18. Plucnar

Zásahy brankářů 18:21

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Szmek  Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Szotkowski - Kostka, Plucnar, Jurosz -  Mechel

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 21 - 5.3.2015 - BAHL Playoff 2015 - semifinále 2.

HC Kozubová - HC Monsters 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), stav série 2:0 

Branky:

P18. Pszczolka (Heczko),  42. Worek (Kostka)

Zásahy brankářů

Sestava HCK:

G: Haratyk

O: Di-Giusto, Pszczolka - Szmek  Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, MArtynek - Worek, Heczko, Jurosz - Kostka, Mechel

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 21 - 26.2.2015 - BAHL Playoff 2015 - semifinále 1.

HC Kozubová - HC Monsters 4:1 (2:0, 1:0, 1:1), stav série 1:0 

Branky:

6. Blahut (Lisztwan), 9. Plucnar (Martynek), 23. Szotkowski (Blahut), 43. Szotkowski (Lisztwan) - 42. Hoffman (Hanák)

Zásahy brankářů 13:35

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Szmek - Janota, Fajkoš  - Pszczolka, Worek
U: Szotkowski, Lisztwan, Blahut - Mechel, Heczko, Plucnar - Kostka, Martnyke, Jurosz 

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Kozubová postupuje do semifinále BAHL 2015 a utká se týmem Monsters Ostrava na 3 vítězné zápasy

Zápas 20 - 19.2.2015 - BAHL Playoff 2015 - čtvrtfinále 3

HC Kozubová - HC Střítež 4:3 (0:0, 2:2, 1:2), stav série 3:0 - Kozubová postupuje do semifinále !!!

Branky:

18. Martynek (Szmek), 22. Pszczolka (Fajkoš), 33. Kostka (Jurosz), 38. Kostka (Jurosz)

Zásahy brankářů 25:23

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Szmek - Janota, Fajkoš 
U: Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Worek, Heczko, Plucnar - Kostka, Martnyke, Jurosz - Mechel

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora



Zápas 19 - 12.2.2015 - BAHL Playoff 2015 - čtvrtfinále 2

HC Kozubová - HC Střítež 5:1 (0:1, 3:1, 1:0), stav série 2:0

Branky:

16. Heczko (Szmek), 18. Janota (Fajkoš), 22. Heczko (Pszczolka), 27. Heczko, 41. Blshut (Martynek) 

Zásahy brankářů 19:17

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Szmek - Janota, Fajkoš 
U: Szotkowski, Lisztwan, Pszczolka - Worek, Heczko, Plucnar - Blahut, Martnyke, Jurosz - Mechel

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 18 - 5.2.2015 - BAHL Playoff 2015 - čtvrtfinále 1

HC Kozubová - HC Střítež 2:1 (0:0, 0:1, 2:0), stav série 1:0

Branky:

32. Pszczolka (Lisztwan), 44. Fajkoš (Kostka)

Zásahy brankářů 25:23

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Pszczolka - Janota, Fajkoš 
U: Mechel, Lisztwan, Martynek - Worek, Heczko, Plucnar - Kostka, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora


Kozubová vyhrála základní část BAHL a ve čtvrtfinále narazí na Střítež.


Zápas 17 - 15.1.2015 - BAHL 18.kolo

HC Kozubová - HC Pantery 5:2 (2:0, 0:2, 3:0)

Branky:

7. Martynek (Plucnar), 14. Martynek (Plucnar), 33. Heczko, 35. Heczko (Pszczolka), 38. Lisztwan (Di-Giusto)

Zásahy brankářů 39:15

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Szmek, - Janota, Fajkoš - Worek, Blahut
U: Kostka, Lisztwan, Pszczolka - Mechel, Martynek, Plucnar - Krupka, Heczko, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

 

Zápas 16 - 8.1.2015 - BAHL 17.kolo

HC Kozubová - HC DTechnici Střítež 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

 Branky:

 27. Martynek (Pszczolka), 31. Kostka (Mechel), 35. Martynek (Janosta), 37. Pszczolka (Kostka), 44. Pszczolka (Kostka)

Zásahy brankářů 16:26

 Sestava HCK:

 G: Ligocki

O: Di-Giusto, Fajkoš - Janota, Szmek
U: Mechel, Kostka, Pszczloka - Worek, Martynek, Plucnar - Krupka, Jurosz

 Tenér: Libor Szotkowski

Kustod: Slavomír Sikora


Zápas 16 - 27.12.2014 - BAHL 16.kolo

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 9:1  (3:0,4:0,2:1)

Branky:

3. Szotkowski (Mechel), 7. Szotkowski (Mechel), 15. Martynek (Mechel), 16. Lisztwan ( Szotkowski), 20. Szmek (Lisztwan), 23. Blahut (Lisztwan), 28. Martynek (Lisztwan), 41. Blahut (Lisztwan), 42. Martynek

Zásahy brankářů 8:22

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto, Fajkoš - Janota, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Szotkowski - Worek, Heczko, Plucnar - Mechel, Martynek, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora


ápas 15 - 15.12.2014 - BAHL 15.kolo

HC Kozubová - HC Buldogs 2:1  (1:1,0:0,1:0)

Branky:

9. Lisztwan (Blahut), 31. Worek (Martynek)

Zásahy brankářů 21:27

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Szmek - Fajkoš, Janota
U: Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Worek, Martynek, Plucnar - Mechel, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 14 - 8.12.2014 - BAHL 14.kolo

HC Kozubová - HC Torpedo 3:2  (0:2,1:0,2:0)

Branky:

23. Janota, 32. Plucnar (Di-Giusto), 42. Janota

Zásahy brankářů 13:33

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Di-Giusto , Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Janota - Worek, Martynek, Pszczolka - Plucnar, Kostka, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 13 - 1.12.2014 - BAHL 13.kolo

HC Kozubová - HC Monsters 2:0  (0:0,1:0,1:0)

Branky:

24. Lisztwan, 45. Plucnar

Zásahy brankářů 11:29

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto , Janota -  Szmek, Fajkoš
U: Plucnar, Lisztwan, Pszczolka - Worek, Heczko, Kostka - Mechel, Martynek, Jurosz


Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 12 - 28.11.2014 - BAHL 12.kolo

HC Kozubová - HC Imperators 2:3  (2:0,0:1,1:1)

Branky:

30. Di-Giusto, 33. Di-Giusto (Plucnar)

Zásahy brankářů 20:21

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Worek - Szmek, Fajkoš
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Mechel, Martynek, Plucnar 

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora


Zápas 11 - 20.11.2014 - BAHL 11.kolo

HC Kozubová - HC Nebory B 4:3 SN (1:0,1:1,1:2,3:1)

Branky:

Heczko (Szmek), Mechel (Heczko), Lisztwan (Plucnar), Plucnar (SN)

Zásahy brankářů 30:19

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajkoš, Pszczolka
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Worek,  Heczko, Plucnar - Mechel, Martynek, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 10 - 13.11.2014 - BAHL 10.kolo

HC Kozubová - HC Hrádek 3:1  (0:0;1:1;2:0)

Branky:

20. Szmek, 41. Heczko (Di-Giusto), 45. Blahut (Heczko)

Zásahy brankářů 13:26

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Janota - Szmek, Fajko
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Worek,  Plucnar, Pszczolka - Mechel, Martynek, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora



Zápas 9 - 3.11.2014 - BAHL 9.kolo

HC Kozubová - HC Pantery (2:2;0:1;2:2)

Branky:

10. Di-Giusto (Lisztwan), 14. Pszczolka (Lisztwan), 39. Pszczolka ( Plucnar), 40. Pszczolka (Worek)

Zásahy brankářů 32:28

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Fajkoš,Di-Giusto, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Worek,  Plucnar, Pszczolka - Janota, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora



Zápas 8 - 24.10.2014 - BAHL 8.kolo

HC Kozubová - HC Technici Střítež 5:0 (1:0,2:0,2:0)

Branky: 4. HECZKO Daniel (DI-GIUSTO Martin), 16. KOSTKA Libor (DI-GIUSTO Martin), 21. LISZTWAN Martin (JUROSZ Martin), 21. HECZKO Daniel (PLUCNAR Tomáš), 30. JUROSZ Martin ( )

Zásahy brankářů 25:25

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Fajkoš, Di-Giusto - Pszczolka, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Worek, Heczko, Plucnar - Mechel, Janota, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski

Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 8 - 24.10.2014 - BAHL 7.kolo

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 6:1 (0:0,3:1,3:0)

Branky:

18. Kostka, 23. Janota, 28. Lisztwan (Worek), 34. Plucnar (Worek), 40. Heczko (Plucnar), 45. Szmek (Mechel)

Zásahy brankářů 11:19

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Fajkoš, Janota - Di-Giusto, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Kostka - Worek, Heczko, Plucnar - Mechel, Martynek, Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

 

Zápas 7 - 13.10.2014 - BAHL 6.kolo

 

HC Kozubová - HC Buldoci 1:2 (0:1,1:0,0:1)

Branky:
20. Szmek

Zásahy brankářů 31:30

Sestava HCK:
G: Ligocki
O: Fajkoš, Janota - Di-Giusto, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Worek, Martynek, Plucnar - Jurosz

Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora


Zápas 6 - 8.10.2014 - BAHL 5.kolo

HC Kozubová - HC Torpedo Havířov 2:1 (1:0,1:0,0:1)

Branky:

14. Martynek (Fajkoš), 25. Fajkoš (Di-Giusto)

Zásahy brankářů 16:34

Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Fajkoš, Di-Giusto - Janota, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Kostkal, Martynek, Plucnar - Jurosz, Mechel
Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora


Zápas 5 - 4.10.2014 - BAHL 4.kolo

HC Kozubová - HC Monsters Ostrava 3:0 (1:0,1:0,1:0)

Branky:
5. Janota (Mechel), 22. Blahut (Szmek), 39. Lisztwan (Di-Giusto)

Zásahy brankářů 21:35

Sestava HCK:
G: Ligocki
O: Fajkoš, Di-Giusto - Janota, Szmek
U: Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Mechel, Plucnar, Worek - Jurosz, Szotkowski T.
Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora, Kostka Libor


Zápas 4 - 26.9.2014 - BAHL 3.kolo
HC Kozubová - HC Imperators Třinec 6:1 (1:1,1:0,4:0)

Branky:
11. Lisztwan, 28. Worek (Pszczolka), 32. Lisztwan (Martynek), 37. Szotkowski T. (Heczko), 39. Plucnar, 44. Martynek (Worek)

Zásahy brankářů 31:32

Sestava HCK:
G: Haratyk
O: Pszczolka, Worek - Fajkoš, Janota
U: Plucnar, Heczko D., Szotkowski T. - Blahut, Lisztwan, Martynek 
Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 3 - 12.9.2014 - BAHL 2.kolo
HC Kozubová - HC Nebory B 7:6 SN

Branky:
4. Szotkowski T. (Lisztwan), 10. Lisztwan (Szmek), 21. Plucnar (Mechel), 26. Plucnar, 37. Pszczolka (Lisztwan), 40. Plucnar (Janota), 45. Lisztwan (SN) 

 Zásahy brankářů 20:14

 Sestava HCK:

G: Haratyk
O: Szmek, Janota, Macoszek
U: Mechel, Plucnar, Szotkowski T. - Blahut, Lisztwan, Pszczolka
Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora, Kowala Radomír


Zápas 2 - 3.9.2014 - BAHL 1.kolo

HC Kozubová - HC Hrádek 6:2

Branky:
19. WOREK Marian (SZMEK Piotr), 21. WOREK Marian (HECZKO Daniel), 21. PLUCNAR Tomáš ( ), 24. HECZKO Daniel (WOREK Marian), 26. WOREK Marian (PSZCZOLKA Robert), 42. MACOSZEK Martin (MECHEL Luboš)

Zásahy brankářů 32:28

Sestava HCK:
G: Heczko T.
O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Janota
U: Plucnar, Heczko D., Worek - Blahut, Lisztwan, Pszczolka - Macoszek, Martynek, Mechel
Tenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zápas 1 - 29.8.2014 - přátelák 

HC Kozubová - HC Pantery 7:4

Branky:
Worek 2, Lisztwan 2, Macoszek, Pszczolka, Cienciala

Sestava HCK:
G: Heczko T.
O: Di-Giusto, Fajkoš, Szmek
U: Martynek, Lisztwan, Pszczolka - Plucnar, Cienciala, Mechel - Macoszek, Janota, Worek

 

 

Sezóna 2013/2014 

 

KOZUBOVÁ vítězem turnaje v polském  Jastrzebie

'
Vítězný tým: stojící zleva: Pczczolka Robert, Szmek Piotrek, Radomír Kowala, Kamil Chalupka
Klečící zleva: Sikora Slavomír, Rostislav Martynek, Martin Di-Giusto, Tomáš Fajkoš, Luboš Mechel, Milna Ligocki, Marek Gombár,
Martin Lisztwan, Libor Kostka, Marian Worek, Martin Jurosz, Tomáš Heczko

HC Kozubová se dne 26.4.2014 zúčastnila turnaje v Polském Jastrzebie. Celkem se na turnaji představila čtyři družstva, kromě
Kozubové pořádající Pantery, Byki Katowice a Torpedo Havířov. Kozubová začala první zápas s Torpedem Havířov remízou 2:2.
Ve druhém zápase však zaskočila domácí Pantery 5:4 a v posledním zápase porazila Byki Katowice 7:4 a nakonec tak celý turnaj
vyhrála.  Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Martin Lisztwan z Kozubové, nejlepším obráncem Janusz Chrapek z Panterů a
nejlepším brankářem Krzysztof z Panterů. Fotoreportáž z turnaje si můžete prohlédnout zde.

Celkové pořadí turnaje:
1. HC Kozubová 7
2. HC Pantery 6
3. HC Torpedo Havířov 4
4. Byki Katowice 0

HC Kozubová - HC Byki Katowice  7:4

Branky:
Kostka 2, Lisztwan 2, Di-Giusto, Szmek, Cienciala

Sestava HCK:

G: Heczko/Ligocki

O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Chalupka

U: Kostka, Lisztwan, Pszczolka - Cienciala, Gombár, Martynek - Mechel, Worek, Jurosz



HC Kozubová - HC Pantery 5:4

Branky:
Kostka 2, Lisztwan, Pszczolka, Chalupka

Sestava HCK:

G: Heczko

O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Chalupka

U: Kostka, Lisztwan, Pszczolka - Cienciala, Gombár, Martynek - Mechel, Worek, Jurosz



HC Kozubová - HC Torpedo  2:2

Branky:
Chalupka, Pszczolka

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Chalupka

U: Cienciala, Lisztwan, Pszczolka - Kostka, Gombár, Martynek - Mechel, Worek, Jurosz




PLAKATPNG

Zápas 19- 16.2.2014 - přátelák Hrádek

HC Kozubová - HC Hrádek  9:8

Branky:
Kostka 4, Lisztwan 4, Cienciala

Sestava HCK:

G: Ligocki

O: Di-Giusto, Fajkoš - Szmek, Macoszek

U: Kostka, Lisztwan, Cienciala - Mechel, Gombar, Jurosz - Krajčiřik