KOZUBOVÁ MÁ BRONZOVOU MEDAILI

bronz
V neděli 10.3. se v třinecké WERK aréně uskutečnil finálový den Beskydské amatérské hokejové ligy. Tým Kozubové nastoupil proti týmu Imperators Třinec. Na utkání se přišlo podívat spousta fanoušků, kteří čekali že Kozubová napotřetí v Třinci konečně vyhraje.
Kozubová se hned po vhození buly do soupeře zakousla a již v čase 0:10 vsítil první gól Martin Lisztwan po přihrávce Davida Karcha. Kozubová celou první třetinu dominovala. Hrálo se rychle a mnohdy velmi důrazně a to se divákům muselo líbit.
Druhou třetinu se opět jako první prosadila Kozubová, kdy Daniel Heczko po individuální akci zvýšil na 2:0. Na pasivní hře Imperátorů se podepsalo vyloučení jejich kapitána, když dostal 10minutový trest za oplácení. Tři minuty na to přidala Kozubová třetí branku, po krásné kombinaci celé druhé pětky přihrával Tomáš Szotkowski Mirkovi Lubojackému a ten přes obránce soupeře trefil přesně k tyči. Imperátorům se ale podařilo snížit na rozdíl dvou gólů díky nešťastně sraženému puku do sítě Kozubové.
Až druhá polovina třetí třetiny přinesla drama. Imperatoři ožili byli aktivnější, bruslili a dostávali se i do nebezpečných šancí. Čtyři minuty před koncem dostali hosté šanci hrát přesilovku pět na tři a tu po 30 sekundách využili a stav utkání byl najednou 3:2. Poslední minutu hrála Kozubová ve čtyřech, ale Imperátorům se na štěstí již branku přidal nepodařilo a Kozubová se mohla radovat z třetího místa.
"Na začátku sezóny jsme se chtěli dostat na finálový den do Třince, to se nám podařilo, navíc jsme v Třinci poprvé vyhráli a máme bronzovoui medaili, takže jsme celkově spokojení. Jsme rádi i proto, že liga byla letos velmi vyrovnaná, vždyť bez úspěchu zůstali Panteři, Torpedo či loňský vítěz Střítež", řekl po utkání obránce a asistent trenéra Martin Di-Giusto.
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem sponzorům a fanouškum za podporu v letošní sezóně.

Nahoře zleva: Slavo Sikora kustod, Martin Di-Giusto (A), Robert Pszczolka, Martin Macoszek,
Marek Bocek, David Karch, Radek Kowala, Libor Szotkowski trenér

Dole zleva: Miro Lubojacki, Radomír Kowala, Libor Kostka, Tomáš Fajkoš, M. Lisztwan (C),
Luboš Mechel, Daniel Heczko, Marian Worek, Tomáš Szotkowski

Ležící zleva: Tomáš Heczko brankář, Milan Ligocki brankář

Zápas 23 - 6.kolo PO BAHL 10.3.2013 - zápas o 3.místo - WERK aréna Třinec

HC Kozubová - HC Imperators 3:2

Kozubová získává bronzovou medaili

1. Lisztwan (Karch D.), 17. Heczko D., 19. Lubojacki (Szotkowski T.) - 21. Mendrok (Bukva), 43. Rusz (Karch V.)

G: Ligocki, Heczko
O: Di-Giusto, Worek -  Macoszek, Pszczolka, - Fajkoš
U: Kostka, Lisztwan, Karch D.- Szotkowski T., Heczko D., Lubojacki - Kowala ml., Kowala st., Bocek - Mechel

Trenér: Libor Szotkowski
Kustod: Slavomír Sikora

Zásahy brankářů 14:24

Další přátelská utkání

Zápas 28 - 5.4.2013 - přátelák Nebory B

HC Kozubová - HC Nebory B  14:7

Plucnar 4, Haas 3, Fajkoš 3, Kowala st. 2, Lisztwan, Szotkowski  T.

G: Ligocki, Heczko T.
O: Di-Giusto, Worek -  Juzek, Fajkoš
U: Szotkowski T., Haas, Kowala st. - Mechel, Lisztwan, Plucnar - Kowala ml., Gombár, Brauner

Zápas 27 - 28.3.2013 - přátelák Nebory B