HC KOZUBOVÁ

Výskedky zápasů

finale2013

Kozubová si zahraje o bronz

Po vcelku jednoduchém čtvrtfinále, přišlo težší semifinále. Kozubová nedokázala vzdorovat Buldokům a prohrála dva zápasy 2:4 a 0:2 a finále ji letos nevyšlo. Medaile je ovšem stále ve hře.

První zápas semifinále začala Kozubová dobře, již v 5, minutě otevřel skóre Kowala Radek po přihrávce Luboše Mechela, následoval však opatrnější hokej. Buldoci se do útoku moc nehrnuli. První třetina tak skončila vedením Kozubové. Hned na začátku druhé třetiny po střele Fajkoše, přiťuknutí Kostky a střele Lisztwana bylo 2:0 a Kozubová byla v laufu. Pak se ovšem musela bránit za velmi přísné vyloučení. V oslabení nejdříve 4 na 5 a následně 3 na 5. Buldoci toho dokonale využili, když srovnali na 2:2 dvěma přesilovkovými góly. Buldoci byli najednou na koni a hned po skončení přesilovky vstřelili další gól a otočili tak zápas ve svůj prospěch na 3:2. Třetí třetina byla již velmi ostrá, hrálo se pořád v oslabení a vzhledem k tomu, že KOZ již gól nedala, prohrála první zápas 2:4.
Druhé utkání začala KOZ obrovským tlakem, Buldoci urputně bránili a takřka neútočili, ovšem gól nepadl. Ve druhé třetině se pak hrál již vyrovnanější hokej ve středním pásmu, což Buldokům vyhovovalo více. Navíc se BUL po ojedinělé akci dočkali gólu. Ve třetí třetině se KOZ ze začátku snažila nadechnout k tlaku, ovšem další vyloučení a následná obdržená branka rozhodla utkání a celou sérii. Utkání pak pokračovalo s velkými emocemi a následnými tresty. KOZ už gól nedala a prohrála i druhý zápas.

V sérii hodně rozhodovaly vyloučení. Buldokům gratulujeme k postupu do finále. Kozubová bude bojovat o bronz.
Finálový den je na programu 10.3.2013 od 17:00 v Třinecké WERK aréně, soupeřem Kozubové o bronz bude tým Imperators Třinec

Zápas 22 - 5.kolo PO BAHL 21.2.2013 - druhý zápas semifinále PO

HC Kozubová - HC Buldogs  0:2
stav série 0:2, Buldoci postupují do finále

Sestava HCK:

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Szotkowski L. -  Macoszek, Pszczolka, - Fajkoš
U: Kostka, Lisztwan, Osmanczyk - Szotkowski T., Osmanczyk, Lubojacki - Kowala ml., Worek, Bocek

Zásahy brankářů 12:22

Zápas 21 - 4.kolo PO BAHL 14.2.2013 - první zápas semifinále PO

HC Kozubová - HC Buldogs  2:4
stav série 0:1

Branky
5. Kowala ml. (Mechel), 16. Lisztwan (Kostka)

G: Ligocki
O: Di-Giusto, Worek -  Macoszek, Pszczolka, - Fajkoš
U: Kostka, Lisztwan, Karch - Szotkowski T., Osmanczyk, Bocek - Kowala ml., Kowala st., Mechel

Zásahy brankářů 19:27

Kozubová po roce opět v semifinále

V playoff BAHL logo hck black2012/2013 jsme ve čtvrtfinále porazili Dynamo Mosty 2:0 na zápasy a jdeme do semifinále. Reporty z obou zápasů naleznete níže.

Prvním zápas čtvrtfinále PO postavil proti sobě vítěze základní části Kozubovou a tým Mostů, který si playoff vybojoval až v předkole. Oba týmy pozorně bránili takže vyložench šancí bylo jako šafránu. Až v 10. minutě padla první branka. Po rozložení obrany vystřelil Mostecký Prívara a bylo to 0:1. Druhá třetina byla však plně v režiji Kozubové. Nejdříve ve 14. minutě Di-Giusto od modré prostřelil všechno aby bylo srovnáno. Následně opět střela Macoszka od modré 2:1 a obrat dokončil v přesilovce po dorážce Heczko 3:1. Ve třetí třetině se už obraz hry nezměnil. Mosty sice snížili v přesilovce opět díky Prívarovi na 2:3, jenže v další početní výhodě chybovali a po brejku Kostky a Lisztwana druhý jmenovaný zvýšil na 4:2. Pojistku pro Kozubovou pak přidal minutu před koncem Karch. Favorit tedy vyhrál první utkání série hrané na dvě vítězná utkání 5:2.

Ve čtvrtek 31.1.2013 se hrál ve 23:45 druhý zápas čtvrtfinále. Zápas v tak pozdní hodině byl pro oba soupeře náročný a chvíli trvalo než se týmy probudily. Do sestavy Dynama se vrátilo několik opor přesto byla první třetina spíše opatrnější z obou stran. Na konci šlo ovšem Dynamo přecejenom do vedení díky brance Szmeka. Ve druhém dějiství oba týmy zvýšily aktivitu ale bylo to Dynamo, které ohrožovalo branku Ligockého, navíc po střele Bocka zazvonila tyč. Kozubová se od té doby jakoby probudila a razantně přidala na tempu, to byla polovina druhé třetiny. Nejdříve ve 20 minutě po kombinaci dorážel za bezmocného Muchu Kostka, hned v zápětí vystřelil od modré Worek a pohotový Karch nekompromisně zvýšil na 2:1. Třetí třetina slibovala dramatický konec, ovšem Kozubová nabuzená dvěma zásahy pokračovala v krasojízdě. Třetí ránu zasadil Dynamu Osmanczyk po přihrávce Bocka a hned po 14 sekundách zvýšil vedení na 4:1 Lisztwan. Pak mělo Dynamo ještě šanci udlěat něco s výsledkem díky přesilovce, ale nestalo se. Kosmetickou úpravu výsledku dal po brejku parádní střelou nad beton Heczko 5:1.
Kozubová tedy nakonec nedospustila překvapení, porazila Dynamo Mosty  po výsledcích 5:2 a 5:1, na zápasy 2:0, a postoupila do semifinále.

Soupeřem v semifinále bude některý tým z tria Monsters, Buldoci, Torpedo.

Zápas 20 - 2.kolo PO BAHL 31.1.2013 - druhý zápas čtvrtfinále PO

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 5:1
stav série 2:0, Kozubová postupuje do semifinále