První zápas v BAHL jsme vyhráli

Liga konečně začala a HCK přivítal v pátek 22.9.2011 prvního soupeře - HC Dynamo Mosty. Ač jsme hráli minulý týden přátelák se stejným soupeřem, zápas to byl úplně jiný. Mimoto, že byly jiné sestavy hráčů, byl i jiný přístup hráčů.
Cílem bylo vstřelit první gól, nicméně cesta k němu nebyla lehká. Začali jsme několika dobrými příležitostmi, ovšem šance zůstaly nevyužíté.
První třetina skončila bez gólů. Ve druhé třetině opět přibývalo neproměněných šancí na straně HCK, ale gól přišel až ve 26. minutě. Jenom že, minutu potom Mosty ihned srovnali. Góly ovšem padaly dál a druhá třetina skončila našim vítězstvím 2:1. Ve třetí třetině jsme přidali ještě jedn gól a na úvod jsme si tak výhrou 3:1 zajistili první body v BAHL.
Příště hrajeme s týmem Torpeda a máme co zlepšovat...

Zápas 5. - BAHL 1.kolo - 22.9.2011

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 3:1(0:0, 2:1, 1:0)

24. Kostka (Di-Giusto), 26. Lisztwan(Mechel), 30. Lisztwan (Kostka) - 25. Czeczotka (Sikora)