HC Kozubová vicemistrem BAHL 2011/2012

Kozubová se ve finále utkala s týmem Stříteže a chtěla odčinit loňskou porážku v zápase o třetí místo. Stejně jako loni však neuspěla a nakonec se Stříteží prohrála 1:4. Výsledek možná až  moc krutý, ale zápas to byl dramatický.

Fotogalerie z finálového zápasu najdete zde

Horní řada: Bocek, Karch, Szotkowski T., Fajkoš, Szotkowski L., Macoszek
Dolní řada: Kostka, Di-Giusto, Worek, Osmanczyk, Lisztwan, Kowala, Heczko D., Ligocki, Mechel, Brauner, Sikora S.
Hráči, kteří taktéž bojovali za Kozubku a nejsou na finálové fotce: Heczko Tomáš, Haratyk Václav

První třetina velmi vyrovnaná, Střítež měla místy více ze hry. Kozubová čelila i samostatnému nájezdu, ovšem golman Ligocki fantastiycky chytil a držel Kozubku ve hře. Půl minuty před pauzou ovšem inkasuje první gól.

Ve druhé třetině se Kozubka začala rozjíždět, ovšem ani po několika závarech gól nepadl. Bojovný hokej na obou stranách. Místy jsme Střítež výrazně přehrávali, střely na branku 11 ku 1.

Ve třetí části opět začala lépe Kozubka a svou aktivitu potvrdila vyrovnávací brankou. Jenže pak jsme po chybách v útočné třetině dovolili Stříteži dva brejky a bylo po zápase. Nakonec Střítež korunovala svůj výkon gólem do prázdné branky.

Kozubka se stejně jako loni potýkala se zraněními a nebyla tak v plné síle, nicméně musíme uznat, že v tomto zápase byla Střítež nakonec o něco lepší a dala samozřejmě góly, vítězi blahopřejem k mistrovskému titulu a nám nezbývá než čekat a bojovat v další sezóně.

Skončila ligová soutěž BAHL 2011/2012, skončil finálový den. Výsledkem je druhé místo pro Kozubovou. Nešťastné či nakonec šťastné druhé místo, stříbrná medaile. Je pravda, že historie se ptát nebude kdo byl druhý, ale na druhou stranu nám nikdo nesebere ty krásné okamžiky spojené s celou sezónou, s play off a s finálovým dnem, s krásnou atmosférou podpořenou našimi diváky a rodinami. Se zápletkou v podobě sedmého místa po ZC, s novoročním probuzením a vyřazením Torpéda, s únorovou hromnicovou bouřkou s Hrádkem a nakonec s trošku nepovedenou tečkou ve finále proti Stříteži. Takový je sport, vyhrát může jen jeden. Příští rok se budeme rvát znovu!

Na závěr bychom chtěli všem co jsou spojeni s týmem HC Kozubová poděkovat za věrnost a podporu.

Zápas 25.  BAHL finále PLAYOFF  - 26.2.2012 - finále WERK aréna Třinec

HC Kozubová - HC Střítež
1:4 (0:1, 0:0, 1:3) - Kozubová vicemistrem BAHL 2011/2012

33. Karch