BAHL - čtvrtfinále PlayOff

HC Kozbová po nepřesvědčívém výkonu v ZC narazila na soupeře z horní poloviny tabulky - Torpedo Havířov. V prvním zápase KOZUBOVÁ dokázala přečíst taktiku Torpeda a bránila stření psámo, to se nakonec ukázalo jako klíčové. Vyrovnaný zápas po dvě třetiny se rozhodl až ve třetí třetiny, kdy KOZ dala dvě branky důležitý první zápas čtvrtfinále vyhrála.

Druhé utkání začalo opatrně na obou stranách. V první třetině bylo gólových šancí jako šafránu, proto taky třetina skončila 0:0."Čekali jsme  že Torpedo na nás vlítne a budou se snažit zápas rozhodnout hned na začátku, ovšem nestalo se", řekl Daniel Heczko, autor hattricku  za Kozubovou.
Druhá třetina pokračovala v oťukávíní, nicméně zahrozila Kozubová, po kombinaci Lisztwana a Osmanczyka zazvonila vnitřní konstruce branky, víko jak vyšité, a Kozubová šla do vedení. Netrvalo dlouho a náskok Kozubové pojistil po nádherné kombinaci Heczko D.. Ovšem pak Kozubová chybovala v obranném pásmu, Torpedo chyby využilo a snížilo na 3:1. Kozubová od té doby jakoby ztratila suverenitu a kupila chybu na chybě. Torpedo naopak ožilo a začínalo být nebezpečné.
Vysvobození pro Kozubku přinesa až kombinace ve 32. minutě zápasu a gól Osmanczyka, 4:1. Hned v následném střídání po brejku zvýšil Kostka na 5:1. V závěru se utkání pouze dohrávalo a Dan Heczko díky perfektnímu výkonu uzavřel svůj účet v baru Torpeda na hattrick, když dvě minuty před koncem trefil horní růžek branky. Perfektní výkon celého týmu korunovaný skvělým výkonem v brance golmanem Milanem Ligockkým, který Kozubku několikrát velmi podržel a zasloužil se tak nemalou měrou o postup HCK do semifinále.

"Nepovedená ZC je za námi a klišé jenž říká, že sezóma začína až v playoff se vyplnilo do detailu", řekl hrající trenér HCK Libor Szotkowski. Dále pak dodal, že Kozubka byla ve větší částí čtvrtfinále lepší než Torpedo. Na Torpedo jsme se perfektně připravili a nenechali je hrát ve středním pásmu, to byl klíč k úspěchu. Torpedo pak nedokázalo ohrozt naši branku z bezprostřední blízkosti. Základem úspěchu byl v obou zápasech výkon Učňa (brankář Milana Ligocki), který byl skutečnou oprou a výrazně přispěl k tomu ,že si Kozubka zahraje finálový den v Tiřinci o medaile, to o jaký kov budeme bojovat se rozhodne v semifinále. Soupeře pro semifinále bude tým Hrádku a tím pádem derby.

BAHL - čtvrtfinále PlayOff

Zápas 22.  BAHL čtvrtfinále PLAYOFF  - 19.1.2012

HC Kozubová - HC Torpedo Havířov  6:1 (0:0, 2:0, 4:1) - stav série 2:0. postupuje HCK

14. Osmanczyk (Lisztwan), 23. Heczko D. (Szotkowski T.). 27. Heczko D. (Bocek), 32. Osmanczyk (Mechel), 33. Kostka (Fajkoš), 37. Heczko D. (Mechel) - 28. Ručil