Poslední zápas ZC proti Buldokům

Ve čtvrtek 16.12.2010 bylo odehráno poslední kolo základní části ligy proti Buldokům. Od začátku bylo vidět, že jsme přistoupili k zápasu ležérněji než obvykle. Sice jsme od druhé minuty po brejku vedli, ale hra byla velmi nepřesná. Buldokům jsme postupem času nabízeli čím dál více prostoru a ti jej využívali. Vedli jsme už 3:1, ale vlastními chybami jsme pustili Buldoky do hry a ti dali na 3:2. V závěru zápasu jsme se tak báli o výhru, ještě že nás několikrát podržel golman Heczko.
Po nesoustředěném výkonu jsme vyhráli zápas s  odřenýma ušima a to by se nám v PO mohlo krutě vymstít.
V konečné tabulce po ZC jsme si pohlídali první místo a v prvním kole narazíme právě na Buldoky. PO se hraje na dva vítězné zápasy a začíná se 13.1.2011

HC Kozubová - HC Buldoci 3:2 (1:0)

Branky a nahrávky:
2. Lisztwan (Kostka), 17. Heczko D., 24. Kostka (Lisztwan)

G: Heczko T..
U: Karch, Brauner, Heczko D. - Kostka, Lisztwan, Mechel - Kowala, Fajkoš, Bocek