Deváté kolo BAHL proti Stříteži

Další ligový zápas nás čekal nevyzpytatelný soupeř ze Stříteže. Začalo se opatrně z obou stran. Po počátečním oklepání přišla první šance a brejk Kostky který však gólem neskončil. Celá první půle byla vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách, ale góly nepadly. Nepříjemnou záležitostí bylo zranění golmana hostů.
Druhá část zápasu již byla zajímavější. První gól padl tak že nahozený puk si srazil do branky vlastní bek. Další gól padl po střele Kostky a teči Lisztwana. Hosté se v druhé půli již moc nepouštěli do útočení a povětšinou pouze bránili. A tak se nám podařilo vstřelit ještě další dva góly a zápas jsme nakonec vyhráli 4:0. Střítež hrála v první půli velmi dobře, ve druhé jsme hráli my.

HC Kozubová - HC Střítež 4:0 (0:0)

Branky a nahrávky:
26. Kostka, 29. Lisztwan (Kostka), 39. Lisztwan (Koch), 40. Bocek