Další souboj ligy, tentokrát s Hrádkem

Další zápas ligy jsme změřili síly s Hrádkem. Hrádek vstupoval do zápasu jako favorit. Jako první se však prosadila Kozubová. Po závaru před bránou a následné střele Kostky si Hrádek srazil puk do vlastní brány a Kozubová šla do vedení. Hrál se dynamický hokej s množstvím soubojů. V 15. minutě došlo v útočném pásmu Kozubové ke střetu dvou hráčů s následným krvavým zraněním a následovlo vyloučení Kozubové na 2+2 minuty, jenže to Kozubová již hrála v oslabeni a Hrádek měl tak možnost hrát několik sekund přesilovku 5 na 3 a pak pokračovat 4 minuty 5 na 4. Ani to však Hradeckým nestačilo ke gólů. Poločas tak skončil 1:0 pro Kozubovou.
Ve druhé půli pokračoval
hokej plný soubojů s občasnými šancemi na obou stranách.Ve 22 minutě vsítil Hrádek první gól, to se trefil dělovkou od modré Gorný. Ve 24. minutě si Kozubová několikrát vyměnila puk a Mechel trefil nádherně víko. 2:1. Hradečtí znervozněli a po následném závaru před jejich brankou došlo ke strkanici. Nervy však neudržel Gorny, strčil do hráče a šel pod sprchy - trest do konce utkání. Poté se pokoušel Hrádek střelit gól, nicméně většina akcí končila ve středním pásmu nebo šance pochytal Heczko.  Podařilo se jim to ve 35. minutě. Tím vyrovnali na 2:2. Vyrovnaný stav vydržel pouze 2 minuty. To pronikl do pásma Bocek protáhl se kolem beka a střelou nad rameno Glety poslal Kozubovou do vedení. Kozubová pak již výsledek ubránila a zápas tak vyhrála.
Hrádek jsme porazili poprvé ve své historii a po 12-ti odehraných zápasech týmovým výkonem. Místy byl zápas zbytečně emotivní. To však k hokeji patří. Kozubová se bodově dotáhla na Hrádek, nicméně vlivem skóre ze vzájemných zápasů zůstává na druhé příčce.

HC Kozubová - HC Hrádek 3:2 (1:0)

Branky a nahrávky:
11. Kostka, 24. Mechel, 37. Bocek

G: Heczko T.
U: Karch, Brauner, Sikora L. - Kostka, Lisztwan, Mechel - Kowala, Fajkoš, Bocek, Martynek