Zápas BAHL č.5 proti Stříteži

Zápas BAHL s pořadovým číslem 5. proti Stříteži

Další naše utkání nenabídlo příliš hokejového umění. Viděli jsme z obou stran velmi upracovaný výkon. Střítež hrála dobře dozadu a nepouštěla nás do šancí. Velkou šanci měl však Karch, jehož umístěnou střelu golman Stříteže fantastickým zákrokem vylapil, jinak jsme si opět nicmoc nevypracovali. Poločas tak skončil surovou remízou 0:0.
Ve druhé půli pokračoval boj. Uklidnila nás až branka v polovině druhé půle, to po akci Bocka uplatnil důraz před brankou Kowala a vstřelil první gól zápasu. Jak se později ukázalo byl to i gól vítězný. Ovšem nemuselo tomu tak být, to kdyby průbojný střelec Swienczek využil nabídnuté příležitosti a proměnil svou jednovatou střelu, došlo by zřejmě na prodloužení. Důležité jsou tři body, ale znepokojující je naše střelecká potence.
Je nejvyšší čas aby se naši střelci probudili a začali dávat góly. Budou mít k tomu příležitost již ve čtvrtek, kdy hrajeme proti Buldokům. V tomto utkání již zřejmě přistupíme ke změnám v sestavě a budeme se snažit trochu oživit náš výkon. Pochvalu si zaslouží golnman Tomáš, který vychytal naší první nulu a obránce Di-Giusto.

HC Kozubová - HC Střítež 1:0 (0:0)

Branky a nahrávky:
23. Kowala (Bocek)