Ve čtvrtek s Hrádkem

Derby s Hrádkem jsme opět nevyhráli

Ve čtvrtek 28.10 jsme sehráli další ligové utkání s týmem Hrádku. Od začátku se hrálo velmi vyrovnané utkání. Oba týmy perfektně bránili a šancí bylo jako šafránu. Kozubová se mohla radovat jako první, ale nastřelila pouze břevno, ke smůle však z dalšího protiútoku po skrumáži před brankou obdržela gól. Poločas tak skončil 0:1.
V druhé půli pokračoval opět vyrovnaný zápas, ovšem Hradečtí již místy měli více ze hry, jelikož Kozubová otevřela hru. To vedlo k dalším dvěma upracovaným gólům v naší síti. Druhý padl po naší chybě, třetí byl tečovaný od modré.
Utkání jsme nakonec prohráli 0:3 nicméně výsledek neodpovídal předvedené hře.
Odehráli jsme velice dobré utkání. Splnili jsme defenzivní taktiku, ale v útočné fázi jsme měli trochu smůlu. Pochavlu za výkon si zaslouží celý mančaft. Věřmě, že v odvetě Hrádek konečně porazíme.
Bez gólu se však vyhrát nedá !!!

HC Kozubová - HC Hrádek 0:3 (0:1)

U: Karch, Brauner, Heczko - Kostka, Lisztwan, Mechel - Kowala, Fajkoš, Bocek