Druhý zápas BAHL

V pořadí druhý zápas jsme odehráli ve čtvrtek v pozdních hodinách s Mostama. Na začátku jsme se snažili hlavně neinkasovat, což se nám podařilo. Navíc hned v prvních minutách jsme dali góla, kdy Kowala dorážel nekrytý puk do brány. Netrvalo dlouho a Mosty srovnaly po brejku Lyska. Poté se až do konce první půle hra odehrávala převážně ve střední třetině. Výjimkou bylo několik nadějných průniků na obou stranách.

Na začátku druhé půle jsme ovšem dali opět rychlý gól, kdy Kostka po přihrávce Lisztwana dělovkou z mezikruží vyhnal všechny mouchy z růžku Muchovy branky. Hned nato jsme se však bránili v přesilovce 5:3, po zbytečném útočném faulu Kowaly jsme navíc pykali za příliš mnoho hráču na ledě. Hosté však nabízenou šanci nevyužili a skóre nekorigovali. Kowala mohl dokonat hattrick kdy šel sám na golmana, ale šance se zalekl a nedal.  Několikrát nás výborně podržel svým zákrokem golman. Na konci zápasu se nám podařilo ještě dva krát skórovat a celkově jsme tak kompenzovali úvodní porážku od Panterů.

Ipřes drobné chyby jsme podali lepší výkon než v prvním kole, nicméně musíme se vyvarovat chyb ve vlastním obranném pásmu, a taky zrychlit a zpřesnit rozehrávku. Již v příštím kole nás čeká težké utkání s  jedním z favoritů ligy - Hrádkem.

HC Kozubová - HC Mosty 5:1 (1:1)

Branky a nahrávky:

3. Kowala ( Di-Giusto), 18. Kowala (Lisztwan), 22. Kostka (Lisztwan), 25. Lisztwan (Heczko), 26. Kostka (Mechel)

Sestava HC Kozubová
U: Karch, Brauner, Heczko - Kostka, Lisztwan, Mechel - Kowala, Fajkoš, Bocek