První zápas ligy  s Panterama

Náš první ligový zápas pro nás nezačal vůbec dobře. Než jsme se probudili prohrávali jsme 0:3. Soupeř hrál výborně a v prvních deseti minutách nás skoro k ničemu nepustil. Nefungovaly nám přihrávky, jezdili jsme bez puku. Zejména první soupeřova lajna si s náma hrála jak kočka s myší. Gól naděje dal hned na začátku druhé půle při oslabení Kostka, jenže chvíli na to jsme hostům diky naší chybě  darovali gól do prázdné branky. V zápase jsme začli hrát až posledních 10 minut, ale to nám již nebylo nic platné. Panterům stačilo držet puk daleko od vlastní branky. Na konci jsme zahrozili z nějakých šancí, nicméně góly z toho nebyly.
Honem rychle se probuďme,  poučme se z chyb a příští zápas makat od začátku do konce. Čekají nás totiž nevyzpytatelné Mosty.

HC Kozubová - HC Pantery 1:6 (0:5)

Branky a nahrávky
17. Kostka (Di-Giusto)