Panters miniCUP

V neděli 11.4.2010 jsme se zúčastnili mini turnaje v Polském Jastrzebie. Soupeři nám byli domácí Pantery a mužstvo z Wroclawi. První zápas sehráili Panteři s Wroclawí a vyhráli 10:1. Druhé utkání turnaje jsme s Pantery prohráli 4:5 po nájezdech a poslední match jsme rozdrtili Wroclaw 10:1. Turnaj nakonec vyhráli domácí Pantery. My jsme měli opět problém se samostatnými nájezdy. Nakonec je však třeba říci, že Pantery vyhráli jak naše utkání tak celý turnaj zaslouženě. V týmu HCK se objevili nové tváře, které mají naději prosadit se v další ch sezónách. Za celkový přístup a nasazení je třeba  všem poděkovat.

HC Kozubová - HC Pantery 4:5N
Po minulém debaklu na Hradeckém turnaji jsme chtěli porážku odčinit. Hrálo se vyrovnané utkání ve kterém jsme se pořád přetahovali o vedení. Pro diváka ne moc atraktivní zápas plný nepřesných přihrávek a zakázaných uvolnění , kde měli panteři místy  více ze hry, skončilo nakonec remízou po základní době 4:4. Přišly tedy na řadu nájezdy. Postupně za HCK najížděli na branku Di-Giusto, Fajkoš, Lisztwan, ovšem ani jeden z nich neproměnil. Pantrům se však jeden ze tří nájezdů podařil a my jsme nakonec prohráli 4:5.

G: Ligocki M.

O: Di-Giusto,  Sikora S. - Macoszek, Worek (1)

U: Karch, Fajkoš, Heczko - Kostka (1), Lisztwan (1), Kowala,- Bocek (1), Brauner, Koch

kustod: Jarin Cienciala

3stars :
1. Bocek M., 2. Worek M., 3. Ligocki M.

HC Kozubová - HC Wroclaw 10:1
Druhý zápas jsme hráli s neznámou Wroclawí. V utkání jsme tradičně prohrávali 1:0. Ovšem zakrátko jsme vyrovnali a poté již přidávali góly jako na běžícím páse. Wroclaw nás prakticky v ničem neprověřila a povinná výhra 10:1 vypovídá o tom, že Wroclaw byla pro nás jednoduchým soupeřem. Na konci utkáni někteří hráči soupeře prohru neunesli a uchýlili se k nesportovním zákrokům, naštěstí se nic hrozivého nestalo.

G: Ligocki M.

O: Di-Giusto,  Sikora S. - Macoszek, Worek

U: Karch (2), Fajkoš (1), Heczko - Kostka (2), Lisztwan (2), Kowala (1),- Bocek (1), Brauner, Koch (1)

kustod: Jarin Cienciala

3stars :
1. Kostka L., 2. Lisztwan M., 3.Karch D.