HC Kozubová CUP 2010 výsledky

HC kozubová CUP 2010 výsledky turnajových zápasů

Námi pořádaný turnaj skončil nakonec druhým místem. Spočátku jsme trochu naráželi na nesehranost jednotlivých útoků, ale zásadní problém byl v neproměňování šancí útočníků v semifinále a finále. Celkově velmi dobrý výkon podala obrana v čele s golmanem. Tomáš Heczko byl nakonec díky třem obdrženým gólům a třem vychytaným nulám (ze 4 zápasů) vyhlášen nejlepším golmanem.

HC Kozubová - HC Czarne Pantery 1:0
HC Kozubová - HC Technici Střítež 4:0
HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 1:0
HC Kozubová - HC Hrádek 1:3

detailní informace ohledně zápasu včetně statistik najdete v článku...

Zápasy ve skupinách

HC Kozubová - HC Czarne Pantery 1:0

Zápas č.6.
Zahajovací utkání bylo pro nás velmi důležité a od začátku hodně vyrovnané. Několik vyložených šancí vyřešili obránci spolu s golmanem. A když už se zdálo, že utkání skončí remízou, přišlo překvapení v podobě gólu.  Vybojovaný kotouč v rohu hřiště Byrtusem, přihrávka Lisztwana před branku a střela Karcha pod víko a minutu před koncem vdení 1:0, které jsme nakonec udrželi a zápas vyhráli. Golman si po perfektním výonu zapsal první nulu.

O: Macoszek, Fajkoš - Di-Giusto, Sikora S.

U: Byrtus, Lisztwan, Karch (1)- Kostka, Brauner, Kowala - Bocek, Sikora L., Koch

1.Heczko Tomáš, 3. Karch David, Di-Giusto Martin
______________________________________________________________

HC Kozubová - HC Technici Střítež 4:0

Zápas č.7.
V zápase jsme se prosadili díky proměněným šancím a zlepšenému výkonu oproti prvnímu zápasu. Čtyřmi góly jsme si zajistili vítězství v zápase a postup do semifinále z prvního místa. Perfektní výkon obrany a golmana zajistil druhou vychytanou nulu.

O: Macoszek, Fajkoš - Di-Giusto, Sikora S.

U: Byrtus, Lisztwan (1), Karch(2) - Kostka(1), Sikora L., Kowala - Bocek, Brauner, Martynek/ Koch

1. Karch David, 2. Lisztwan Martin, 3. Heczko Tomáš

Semifinále

HC Kozubová - HC Dynamo Mosty 1:0

Zápas č.8.
Překvapivý soupeř v semifinále se zdál jako jasná záležitost. Od začátku jsme však bojovali s neproměňováním šancí. I přes spoustu příležitostí jsme nedokázali dostat puk do branky. Tutovky postupně zahodili Karch, Lisztwan, Kowala či Kostka. Hosté se místy velmi dobře bránili, a zároveň se dokázali dostat k několika nebezpečným brejkům, které naštěstí golman Tom pochytal.  Několikrát se rovněž vytáhla obrana, když eliminovala šance hostů v přečíslení. Perličkou se staly dva krásné bodyčeky od Fajkoše. V závěru tlak sílil a v čase 12:52 (8 sekund před koncem) přišla šance. Brauner vyhrál buly na Di-Giusta, ten posunul na Sikoru S. a Sikora vystřelil od modré, Martynek se dostal k odraženému puku, poslal ho před branku, kde číhal osamocený Brauner, který skóroval. Zodpovědný výkon po celý zápas se nám nakonec přecejen zúročil a postoupili jsme do vysněného finále. Golman opět neinkasoval a zajistil si třetí nulu.

O: Macoszek, Fajkoš - Di-Giusto, Sikora S.

U: Byrtus, Lisztwan, Karch - Kostka, Sikora L., Kowala - Bocek, Brauner(1), Martynek/ Koch

1. Fajkoš Tomáš, 2. Brauner Vlasta, 3. Heczko Tomáš

Finále

HC Kozubová - HC Hrádek 1:3

Zápas č.9.
Finále bylo ze začátku vyrovnané. V 6. minutě se nám dokonce zásluhou Braunera podařilo skórovat a vedli jsme 1:0. Vedení mohl zvýšit Lisztwan, ovšem v samostatném úniku mu střelu mezi nohy golman chytil. Hned z protiútoku Górny šanci využil a hosté srovnali. Poté se střídaly šance na obou stranách. Opět je třeba pochválit obranu konkrétně Di-Giusta s Macoszkem, kteří zabránili útočníkům Hrádku ve skórování. Poté jsme se také my dostali k zakončení, které však nevedlo ke gólu. To když Martynek v polovině druhé části dostal rychlou přihrávku a ocitl se sám před brankou, neskóroval. Naopak hostům se podařilo jednu ze šancí proměnit a zvýšili vedení na 1:3. V závěru jsme již gól nevstřelili a prohráli. Pohár jsme tedy nakonec nezískali, nicméně výkon to byl sympatický.

1. Di-Giusto Martin, 2. Macoszek Martin, 3. Heczko Tomáš