Další zápas se Stříteží

Zápas č.4
V sobotu 31.10.2009 jsme sehráli další zápas s týmem Stříteže. Tentokrát se hrálo ve velkém tempu od začátku zápasu. Hosté šli do vedení jako první. Za pár chvil bylo srovnáno a navíc jsme přidali druhý gól a vedli. Jenže Střítež hrála efektivně, především díky novým posilám z Hrádku, dobře kombinovala a v brzkém čase vyrovnala. Poté přidala další dva góly a my jsme větší část utkání dotahovali. Na konci utkání se nám podařilo srovnat a přidat i vedoucí gól, jenže vedení vydrželo pár minut. Střítež  zabrala a nakonec dala o gól více a vyhrála.
Tým Stříteže byl k poražení, my jsme si však utkáni prohráli sami, díky neproměňování nespočtu šancí a nedůraznému výkonu v obraně. Na druhou stranu nás několikrát hodně podržel golman. Z naší strany to byl bojovný výkon, ale dali jsme o jeden gól méně a prohráli.
Celkově byla hra velmi důrazná a v mnoha případech došlo k rozporům ohledně faulů a ofsajdů, které byly posuzovány velmi nepřesně. Z toho důvodu by bylo vhodné hrát s rozhodčím, který by zabránil nesmyslným výrokům.

HC Kozubová - HC Technici Střítež 8:9

Heczko T.
Macoszek M., Sikora S., Fajkoš T.(1)
Martynek J. (2), Kostka L. (1), Karch D.(2)
Kowala R. ml., Lisztwan M.(2), Kowala R. st.

3stars :
1. Martynek Jan, 2. Macoszek Martin, 3.Heczko Tomáš