Poslední zasedání ligové komise BAHL a vyhodnocení prvního ročníku

Poslední zasedání ligové komise se uskutečnilo 31.3.2011 v restauraci na Půdě. Ligová komise zhodnotila uplynulou sezónu jak po stránce herní tak po stránce organizační. Předběžně všechny týmy přislíbily účast v příštím ročníku. Co se týče rozšíření, tak zatím k nám nedorazila oficiální žádost. Zájemci se mají čas přihlásit do konce června. Ligová komise rozhodne na svém prvním zasedání nové sezony 12.8.2011 o další podobě nového ligového ročníku, pravidlech a programu.

Ligová komise rovněž vyhlasila nejlepší hráče za uplynulou sezónu a předala ceny. Výsledky vyhlášení najdete níže. I přes to, že jsme nezískali týmovou trofej, podpořili jsme účast v prvním ročníku BAHL individuálními úspěchy, jejihž přehled najdete pod článkem.

Celkové pořadí prvního ročníku BAHL

1. Hrádek
2. Pantery
3. Střítež